27. 11. 2022

IKEA stahuje z prodeje jednu šarži mražených zeleninových kuliček HUVUDROLL

Upozornění firmy IKEA pro zákazníky, kteří zakoupili mražené zeleninové kuličky.

mražené zeleninové kuličky HUVUDROLL

10. února 2022 – IKEA vyzývá všechny zákazníky, kteří si zakoupili mražené zeleninové kuličky HUVUDROLL (1 000 g) s datem minimální trvanlivosti do 26. 10. 2022, aby kontaktovali IKEA a požádali o vrácení celé částky, a to kvůli riziku obsahu kousků plastu ve výrobku.

Bezpečnost a kvalita potravin, které nabízíme, je pro nás na prvním místě. Chceme našim zákazníkům nabízet výrobky, kterým mohou důvěřovat a které jsou vyráběny odpovědným způsobem, bez jakýchkoli kompromisů v oblasti bezpečnosti a kvality potravin.

Přesto jsme zjistili, že kousky plastu z nefunkční výrobní linky kontaminovaly mražené zeleninové kuličky HUVUDROLL (1 000 g) s jedním konkrétním datem minimální trvanlivosti. Proto jsou výrobky s tímto specifickým datem minimální trvanlivosti stahovány z prodeje.

Mražené zeleninové kuličky HUVUDROLL (1 000 g) s datem minimální trvanlivosti do 26. 10. 2022 mohou zákazníci vrátit v jakémkoli obchodním domě IKEA v oddělení Služeb zákazníkům, na místě dostanou zpět své peníze. Doklad o nákupu (účtenka) není požadován.

Více informací na lince IKEA:
+420 234 567 890

Omlouváme se za jakékoli nepříjemnosti způsobené stažením výrobku z prodeje.

Zdroj: IKEA

Buďte první, kdo přidá komentář...

Zanechte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*